Zingen voor de Sint

7 december 2018

We hebben een gezellig thema achter de rug. De klas werd versierd voor de Sint, we zongen oude en nieuwere liedjes om ons voor te bereiden op Zijn bezoek. We deden taalspelletjes, telspelletjes, zoekspelletjes …en natuurlijk hebben we veel geknutseld.

Artur werd 5 jaar en dus vierden we zijn verjaardag.

Dinsdag kregen we  bezoek van de Sint! De Zwarte Mieten kwamen op de moto. Dat waren zij die op onze school ’s nachts kwamen slapen en rommel maakten. Dus zorgden we dat ze een “slaapkamer” kregen. Op 6 december kregen we cadeautjes voor de in de klas. We waren allemaal superblij! Dank U Sinterklaas!

Volgend thema “Kerst” zal voor nog meer gezelligheid zorgen…

  

 

Laat een reactie achter
Zingen voor de SintSint in de klas

Laat jouw reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.